News -

Study UK! Targi uczelni brytyjskich

Chciałbyś studiować w Wielkiej Brytanii? 24 listopada w Krakowie a 25 w Warszawie odbędą się organizowane przez British Council targi uczelni brytyjskich, podczas których dowiesz się, jak to zrobić.


Podczas targów przedstawiciele czterdziestu brytyjskich uniwersytetów odpowiedzą na wszystkie wasze pytania dotyczące studiów w Zjednoczonym Królestwie. Doradzą jak przygotować aplikację oraz w jaki sposób wybrać program studiów i odpowiednie kursy. Podczas seminariów i warsztatów dowiecie się również jak napisać dobry list motywacyjny, jak przygotować wymagany przez brytyjskie uczelnie wniosek UCAS (Universities and Colleges Admissions Service) oraz podanie o stypendium. Będziecie też mogli porozmawiać przez Skype z polskimi studentami studującymi aktualnie w Wielkiej Brytanii. Przy stanowisku British Council dowiecie się natomiast jak uzyskać wymagany przez większość brytyjskich uczelni certyfikat języowy IELTS.

Udział w targach jest bezpłatny. Lista uniwersytetów, które zaprezentują się podczas targów oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie British Council.

 

stopka strony