News -

Szansa dla uczących się angielskiego

Wystarczy odpowiedzieć na pięć pytań, by mieć szansę na wygranie iPoda Touch. British Council zaprasza na udziału w konkursie związanym z nowym serialem edukacyjnym „Word on the street”.
Zadanie dla uczestników jest bardzo proste: wystarczy obejrzeć w internecie jeden z odcinków serii zatytułowany „Oxford”, a następnie odpowiedzieć na trzy proste pytania dotyczące serialu i dwa związane z British Council. Odpowiedzi należy wysłać na adres konkurs@britishcouncil.pl.

"Word in the Street" to nowy serial dla osób uczących się języka angielskiego, powstający we współpracy pomiędzy British Council i BBC. Uczy, jak posługiwać się językiem angielskim w codziennym życiu i prezentuje brytyjską kulturę. Każdy z półgodzinnych odcinków powstawał w innym miejscu Wielkiej Brytanii – zawiera scenki rodzajowe, wywiady i relacje, dzięki czemu słuchacze będą mogli robić szybkie postępy w nauce.

Pytania znaleźć można na stronie British Council: http://www.britishcouncil.org/pl/poland-learn-english-online-competition-2.htm

Odcinek zatytułowany „Oxford” można obejrzeć pod adresem http://learnenglish.britishcouncil.org/en/word-street/oxford
stopka strony