News -

Szczecin ma mapę wolontariatu

Stowarzyszenie Polites uruchomiło mapę wolontariatu. Zobacz co dzieje się w Twojej okolicy i włącz się do akcji.


Dziewiętnaście punktów na mapie Szczecina. Pomoc prawna, pomoc osobom z niepełnosprawnościami, zajęcia z obszaru kultury i sztuki. Dzięki takiej mapie można odkryć wiele ciekawych miejsc, o których istnieniu pewnie niejeden mieszkaniec Szczecina nie zdawał sobie sprawy. 

Pomysł Stowarzyszenia Polites powinien zainspirować do tworzenia podobnych map wiele innych organizacji. To świetny i bardzo prosty sposób na wizualizację tego, jak dużo się dzieje. Po najechaniu kursorem na znacznik, wyświetla się podstawowa informacja na temat aktywności jaką można podjąć w danym miejscu. I tak, czytamy na przykład o "IN TRACTU" - zajmują się tam organizacją wydarzeń kulturalnych na terenie Szczecina. Na koncie mają pokazy filmowe, prowadzenie offowej galerii sztuki i escape room. Obecnie koncentracja skupia się na nowym projekcie - Szczecińskim Bazarze Rozmaitości. Będzie eko bazar, rękodzieło, giełda winyli, food tracki, bookcrossing, jadłodzielnia i pchli targ. 

Jeśli pochodzisz ze Szczecina, koniecznie przejrzyj zawartość mapy. Jeśli daleko Ci do Szczecina, wejdź na stronę żeby się zainspirować.

 

 

stopka strony