Time to Move 2021

1 października wystartowała kolejna odsłona eurodeskowej kampanii Time to Move! Sprawdź nową stronę internetową, weź udział w konkursie i dołącz do wydarzeń młodzieżowych organizowanych w całej Europie.


Time to Move to flagowy projekt Eurodesku, podczas którego przez cały październik w europejskich krajach organizowane są wydarzenia dla młodych ludzi. Prowadzą je eksperci z sieci Eurodesk, dzięki którym odkryjesz międzynarodowe możliwości i zaplanujesz przyszłe projekty. Także online. Jeśli poszukujesz informacji o możliwościach rozwoju osobistego i zawodowego, studiach, wolontariacie, zagranicznych stażach, itp. odwiedź stronę Time to Move.

Przejrzyj październikową ofertę webinarów, sesji informacyjnych, wydarzeń stacjonarnych i dołącz do innych, wyjątkowych aktywności, takich jak festiwale, koncerty, wieczory gier. Skorzystaj z możliwości indywidualnego poradnictwa online lub w Twojej okolicy - zacznij planować swoją przyszłość z wyprzedzeniem.  Strona internetowa Time to Move jest ciągle uzupełniana o nowe wydarzenia. W ubiegłym roku przez cały październik 300 organizacji z 30 krajów zorganizowało blisko 1000 eventów!

Dodatkową atrakcją dla uczestników kampanii jest możliwość udziału w grze “Time to Move: Adventures in Berlin”. To dwuosobowa rozgrywka typu escape game, w której gracze współpracują przy rozwiązywaniu zagadek.

Ponadto osoby między 13 a 30 rokiem życia mogą wziąć udział w konkursie dołączając do wyzwań ogłaszanych co dwa tygodnie. Dla najlepszych przewidziano nagrody.

Odwiedź stronę Time to Move 

 

#TTM             #Eurodesk             #wydarzenia             #konkurs             #październik             #seminaria             #sesje             #webinary

stopka strony