News -

Time to Move 2022

Wystartowała flagowa eurodeskowa kampania informacyjna dla młodzieży, czyli Time to Move! Sprawdź nową stronę inicjatywy, weź udział w konkursie i dołącz do wydarzeń młodzieżowych organizowanych w całej Europie.


Aż do końca listopada w różnych zakątkach Europy i online młodzi ludzie będą mogli brać udział w niezliczonej ilości wydarzeń promujących mobilność edukacyjną i uczestnictwo w europejskich projektach.

Pomysłodawcy kampanii przygotowali dla młodzieży dwa internetowe konkursy z nagrodami, moc atrakcji w mediach społecznościowych oraz wirtualną Escape game, której akcja toczyć się będzie w Rydze. 

Time to Move to flagowa inicjatywa Eurodesku. Organizują ją europejskie i krajowe biura Eurodesku oraz niezastąpieni konsultanci i multiplikatorzy.

W tym roku kampania odbywa już po raz dziewiąty. W poprzednich edycjach najlepiej wypadali eurodeskowcy z Polski – aż 5 razy zdeklasowali inne kraje i zorganizowali najwięcej wydarzeń.

Strona inicjatywy, na której dostępna jest również mapka wydarzeń: https://timetomove.eurodesk.eu/pl/

Jeśli poszukujesz informacji o możliwościach rozwoju osobistego i zawodowego, studiach, wolontariacie, zagranicznych stażach, itp. odwiedź stronę Time to Move i zaplanuj z nami swoją przyszłość!

#TimeToMove    #Eurodesk    #Mobilność

stopka strony