News -

Trwa konkurs na rozwiązanie problemów świata

Rozwiązanie problemów świata dotyczących życia w miastach, inteligentnej energii i żywności - to zadanie dla uczestników konkursu organizowanego przez BASF Polska.


Konkurs skierowany jest do "wszystkich studentów i młodych ludzi, którzy wiedzą, jak sprostać wyzwaniom współczesności". Zadanie konkursowe polega na zarejestrowaniu się na platformie Creator Space i zainicjowaniu dyskusji z ekspertami z różnych dziedzin nauki i przemysłu w zakładce „Wyzwania”.

Zaprezentowany wątek musi zawierać rozwiązanie problemu dotyczącego tematów: Życie w miastach, Inteligentna energia oraz Żywność. Warunkiem udziału w konkursie jest również polubienie profilu edukacyjnego chemiatomy na Facebooku.

Celem konkursu jest poszukiwanie rozwiązań najważniejszych problemów współczesności. przedstawienie innowacyjnych pomysłów i podzielenie się opiniami na temat kluczowych wyzwań ekonomicznych, środowiskowych i społecznych.

Rozwiązania można publikować do 27 sierpnia 2015 r. do godz. 21. Zwycięzcami zostaną trzy osoby, których pomysły będą cieszyły się największą popularnością wśród użytkowników Creator Space. W nagrodę otrzymają ultrabooki i smartfony.

Źródło: Serwis Nauka w Polsce
 

stopka strony