News -

TWOJA PRZYSZŁOŚĆ W TWOICH RĘKACH

Ochotnicze Hufce Pracy - CENTRUM EDUKACJI i PRACY MŁODZIEŻY w Częstochowie prowadzi od 2 kwietnia do 18 kwietnia 2012 roku zapisy kandydatów do projektu „TWOJA PRZYSZŁOŚĆ W TWOICH RĘKACH” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Ochotnicze Hufce Pracy- CENTRUM EDUKACJI i PRACY MŁODZIEŻY w Częstochowie prowadzi od 2 kwietnia do 18 kwietnia 2012 roku zapisy kandydatów do projektu „TWOJA PRZYSZŁOŚĆ W TWOICH RĘKACH”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. DO PROJEKTU ZAPRASZAMY KOBIETY I MĘŻCZYZN w wieku 18-25 lat.
Rodzaje wsparcia planowanego w ramach projektu:
· trening umiejętności interpersonalnych (zajęcia z psychologiem);
· seminarium autokreacji (zajęcia m.in. z wizażystą);
· warsztaty aktywnego poszukiwania pracy (zajęcia z doradcą zawodowym);
· kurs zawodowy „sprzedawca, magazynier z obsługa kas fiskalnych i obsługa wózka jezdniowego z wymianą butli gazowej” (państwowy egzamin UDT);
· dwa miesiące praktyki zawodowej w zakładzie pracy dla 70% uczestników.
W ramach projektu zapewniamy:
· wyżywienie;
· dofinansowanie kosztów przejazdu;
· ubezpieczenie NW.
UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY!
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.
O zakwalifikowaniu uczestniczki/ka do projektu decyduje komisja rekrutacyjna.
Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych odbędzie się 17 kwietnia (wtorek) o godz. 13:00 w siedzibie OHP w Częstochowie, Al. Niepodległości 20/22. Szczegółowe informacje: Ochotnicze Hufce Pracy - Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży 42-200 Częstochowa Al. Niepodległości 20/22 I piętro p.102 tel: (34) 363-30-58 Więcej informacji na: www.slaska.ohp.pl. ZAPRASZAMY!
stopka strony