News -

Tworzysz? Rób to w Meksyku!

Młodzi artyści zajmujący się nowymi mediami, a w szczególności grafiką, dźwiękiem, i filmem, mają szansę na wyjątkową, twórczą podróż! Dzięki stypendiom The European Media Art Network mogą na dwa miesiące wyjechać do Ameryki Północnej.


Młodzi artyści zajmujący się nowymi mediami, a w szczególności grafiką, dźwiękiem, i filmem mają szansę na wyjątkową, twórczą podróż! Dzięki stypendiom The European Media Art Network mogą na dwa miesiące wyjechać do Ameryki Północnej.

Szczęśliwcy, których zgłoszenia zostaną wybrane, otrzymają grant w wysokości 2 tys. euro, pełne zakwaterowanie oraz refundację kosztów podróży w wysokości do 900 euro. Na miejscu – w Centro Multimedia w mieście Meksyk oraz w Centro de Arte y Nuevas Technologias (CANTE) w San Luis Potosi - będą mieli dostęp do najnowszego sprzętu komputerowego, studiów nagrań i laboratoriów, gdzie będą mogli realizować swoje artystyczne pomysły. Uczestnicy projektu wezmą również udział w finałowej wystawie w październiku 2013 r. w Meksyku.
Dwumiesięczne wyjazdy organizowane będą od kwietnia do września 2012 r.

Chętni proszeni są o przesłanie internetowego formularza zgłoszeniowego oraz CV, dokumentacji artystycznej i opisu projektu, który chcieliby realizować w ramach EMARE. Uwaga! Stypendia nie są przeznaczone dla studentów.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 6 lutego 2012 r.
Więcej informacji na www.emare.eu/news.html
stopka strony