News -

Tydzień Ruchu - rozruszać Polskę!

Masz pomysł, jak zachęcić do aktywności? Kreatywność to twoja mocna strony? A może po prostu kochasz sport i chcesz pomóc w aktywizowaniu Polaków? Weź udział w konkursie!


Masz pomysł, jak zachęcić do aktywności? Kreatywność to twoja mocna strona? A może po prostu kochasz sport i chcesz pomóc w aktywizowaniu Polaków? Weź udział w konkursie!

Imprezę pod szyldem MOVE Week, czyli Tygodnia Ruchu, może zorganizować każdy chętny. Może to być zarówno jedno wydarzenie, jak i cały cykl - ważne, by plany udało się zrealizować między 7 a 13 października 2013 r. Przez te siedem dni podobne imprezy - których celem będzie pokazanie ludziom, jak ważny, a przede wszystkim jak fajny może być ruch - będą się odbywać w całej Europie.

Spośród zgłoszonych do konkursu projektów dzięki głosom Polaków wybranych zostanie 60 zwycięskich propozycji. Każda z osób, która wygra, otrzyma od organizatorów pakiet sportowy i weźmie udział w darmowym szkoleniu na temat pozyskiwania dotacji, nawiązywania współpracy partnerskiej oraz poszukiwania wolontariuszy.

Osoba, która według jury przeprowadzi najbardziej innowacyjne wydarzenie podczas Tygodnia Ruchu otrzyma zaproszenie do Barcelony na międzynarodowy kongres MOVE, gdzie wręczona zostanie nagroda.

Dodatkowe informacje:
www.tydzienruchu.pl/news/show_news/2/rozpoczynamy_konkurs_tydzien_ruchu_-_razem_rozruszamy_polske
stopka strony