News -

UK jest OK!

Jeśli dobrze znasz Wielką Brytanię.... teraz masz szansę poznać ją jeszcze lepiej. Nagrodą w konkursie organizowanym przez British Council jest bilet do Londynu.
Jeśli wiesz, co to jest „bank holiday”, znasz nazwę rezydencji brytyjskiej królowej oraz potrafisz powiedzieć, z ilu zawodników składa się drużyna krykietowa – twoje szanse w tej zabawie są naprawdę spore.

Konkurs organizowany jest z okazji 75. rocznicy uruchomienia działalności British Council w Polsce. Zadaniem uczestników jest udzielenie poprawnych odpowiedzi na 15 pytań dotyczących brytyjskiej kultury, dziedzictwa, kuchni, sportu, muzyki i języka. By wziąć udział w zabawie, wystarczy kliknąć tutaj.

Nagrodami są: bilet lotniczy z Warszawy do Londynu (w dowolnym terminie między 12 listopada a 15 grudnia), 50-proc. zniżka na kurs językowy w British Council oraz voucher na egzamin IELTS (International English Language Testing System).

Konkurs trwa do 15 października.

Więcej informacji na stronie:
http://konkursy.onet.pl/specjalne/konkurstestwiedzy/konkurs.html?utm_source=UK+is+OK+quiz&utm_campaign=Quiz+UK+is+OK&utm_medium=email
stopka strony