News -

Uwaga - zmiana klimatu!

Dziewięciu na dziesięciu Europejczyków uważa zmiany klimatyczne za jeden z trzech najistotniejszych problemów na świecie. Czy jest się czego bać? Odpowiedź padnie podczas spotkania w Bydgoszczy.


Okazją do rozmów o klimacie będzie Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii. 18 czerwca w Wyższej Szkole Gospodarki pojawią się specjaliści i pasjonaci, by zgłębiać fakty i obalać mity dotyczące globalnego ocieplenia.

Uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, na czym polegają zmiany klimatu na świecie, jak wpływają na ludzi oraz co robić lokalnie, aby chronić klimat i środowisko w skali globalnej.

W spotkaniu „Uwaga: Zmiana klimatu!” może wziąć udział każda osoba, której sprawy ekologii nie są obojętne - w szczególności młodzież oraz przedstawiciele NGO. Udział jest bezpłatny.

Zainteresowani proszeni są o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres  europedirect-bydgoszcz@byd.pl do 16 czerwca 2015 r.

Spotkanie organizują Punkty Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz i Toruń przy Wyższej Szkole Gospodarki. Szczegółowy program w załączeniu.

stopka strony