News -

Wartościowa lekcja WF

PKN ORLEN zaprasza uczniów wybranych szkół podstawowych do udziału w konkursie na najciekawszy plakat ilustrujący zasady prawidłowego przebiegu zajęć WF.


W rywalizacji mogą wziąć udział dzieci z klas IV-VI ze szkół podstawowych z wyznaczonych powiatów z województwa kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, mazowieckiego, małopolskiego, podkarpackiego, wielkopolskiego i łódzkiego.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie plakatów (maksymalnie w rozmiarze B1) przedstawiających kodeks wartościowej lekcji WF-u – czyli zbioru 10 zasad promujących aktywność fizyczną i postawę fair play oraz motywujących uczniów do aktywnego uczestnictwa w lekcjach WF.

Najciekawsze prace zostaną wyróżnione nagrodami finansowymi w wysokości od 5 do 20 tys. złotych. Pieniądze te umożliwią szkołom-laureatkom zakup sprzętu sportowego lub przeprowadzenie remontu boiska.

Gotowe plakaty należy sfotografować, a kolorowe zdjęcie pracy (format jpg, rozmiar 4000 x 3000 px, waga do 10 MB) przesłać w terminie do 31 maja 2016 r. za pomocą specjalnej aplikacji udostępnionej na stronie www.wf.orlen.pl.

Więcej szczegółów na stronie organizatora.

stopka strony