News -

Ważna strona dla profesjonalistów

Powstał specjalny portal pracy dla całego regionu Południowego Bałtyku. Osoby zainteresowane mogą w jednym miejscu znaleźć oferty zatrudnienia z ośmiu obszarów - od Danii po Litwę.


Portal powstał w odpowiedzi na brak odpowiedniego narzędzia na rynku ułatwiającego wykwalifikowanym pracownikom szerszy dostęp do interesujących ofert pracy w Regionie Południowego Bałtyku. Oferty zatrudnienia dotyczą Guldborgsund (Dania), Kłajpedy (Litwa), Kaliningradu (Rosja), Kalmaru (Szwecja), Rostocku (Niemcy), Trójmiasta (Polska), Pomorza Przedniego (Niemcy) i Pomorza Zachodniego.

Oprócz tymczasowych i stałych ofert pracy, odwiedzający mogą zapoznać się również z ofertą turystyczną poszczególnych regionów, warunkami i jakością życia oraz wieloma innymi informacjami przydatnymi dla każdego mieszkańca.

Portal powstał w ramach projektu South Baltic Professionals, w który zaangażowanych było dziewięciu partnerów z Polski, Litwy i Niemiec oraz 14 organizacji stowarzyszonych z sześciu krajów Południowego Bałtyku (Dania, Niemcy, Litwa, Polska, Szwecja i Rosja). Wsparcie zapewnił Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Strona działa pod adresem:
http://www.sb-professionals.eu

stopka strony