News -

Weź udział w Olimpiadzie Cyfrowej

Fundacja Nowoczesna Polska zaprasza uczniów i uczennice szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Olimpiadzie Cyfrowej. Do 16 listopada 2017 r. trwa rejestracja uczestników.


Celem Olimpiady jest kształtowanie świadomych użytkowników mediów cyfrowych, czyli takich, którzy są krytycznymi odbiorcami informacji i którzy rozumieją język mediów, przestrzegają standardów etycznych, dbają o swoje bezpieczeństwo w sieci oraz w sposób przemyślany kształtują w niej swój wizerunek i relacje.

Olimpiada rozpocznie się 23 listopada testem online. Drugi etap polegał będzie na realizacji projektu medialnego, nad którym uczestnicy i uczestniczki pracować będą od stycznia do połowy lutego 2018 roku. 

Najlepsze i najlepsi z nich spotkają się w kwietniu 2018 r. w Warszawie, gdzie podczas finału zawalczą o tytuł Laureata/Laureatki lub Finalisty/Finalistki Olimpiady Cyfrowej. Do zdobycia są też trzy indeksy i zwolnienie z rocznego czesnego na wybranym kierunku studiów w Collegium Civitas a także przywileje w rekrutacji na wybrane kierunki na innych uczelniach.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie Olimpiady.

stopka strony