News -

What Europe Does for me?

Parlament Europejski zaprasza obywateli Starego Kontynentu do odwiedzin strony "What Europe Does For Me". To interaktywna platforma, na której zebrano wiele przykładów tego, jakie działania podejmuje UE, aby wszystkim nam żyło się lepiej.


Interfejs strony pozwala szybko i łatwo znaleźć projekty, które dzięki funduszom UE zostały zrealizowane w naszym regionie. Od takich skierowanych do dzieci i młodzieży, po wszystkie te, na których skorzystali rolnicy, nauczyciele czy drobni przedsiębiorcy.

Strona zawiera ponad 1800 krótkich notatek zorganizowanych wokół trzech głównych kategorii: "w moim regionie", "w moim życiu", "w centrum uwagi".

W zakładce "w moim regionie" znajdziemy 1400 miast i miasteczek, które skorzystały na pomocy UE a klikając w zakładkę "w moim życiu" bedziemy mogli prześledzić tysiace projektów, dzięki którym Europejczycy zrealizowali swoje cele i marzenia edukacyjne, zawodowe czy podróznicze. W sekcji "w centrum uwagi" znajdziemy 24 najważniejsze dokumenty UE, traktujące o osiągnięciach Wspólnoty i planach na najbliższą przyszłość.

Platforma What Europe Does for me? powstała w ramach kampanii This time I'm voting, której celem jest zachęcenie Europejczyków do udziału w nadchodzących eurowyborach. 

stopka strony