News -

Wszystko o projektach centralnych Erasmusa+

Projekty centralne i sport w ramach programu Erasmus+ - tak brzmi temat wykładu, organizowanego 13 marca w warszawskim Centrum Przedsiębiorczości Smolna.
Projekty centralne w ramach programu Erasmus+ to inicjatywy realizowane tylko na szczeblu ogólnoeuropejskim. Ich wdrażaniem i zarządzaniem nimi zajmuje się Komisja Europejska - bezpośrednio lub poprzez Agencję Wykonawczą ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego (EACEA) w Brukseli. Program Sport z kolei to zupełna nowość wśród unijnych przedsięwzięć związanych z edukacją i młodzieżą. Jego realizacja również odbywać się będzie na szczeblu ogólnoeuropejskim.

Wykład „Projekty centralne i sport w ramach programu Erasmus+” odbędzie się w czwartek 13 marca br. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Spotkanie poprowadzi Tadeusz Wojciechowski z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Na wykład zapraszają Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji pod adresem: wyklady_europejskie@um.warszawa.pl
stopka strony