News -

Wyraź europejską różnorodność i wygraj atrakcyjne nagrody

Jak wielobarwna kulturowo i językowo jest Europa? Jakie możliwości otwiera znajomość języków w Unii Europejskiej? Napisz, narysuj lub sfotografuj swoją odpowiedź na te pytania i weź udział w konkursach przygotowanych przez Punkty Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz i Toruń. Do wygrania wycieczki do Brukseli, gry europejskie, urządzenia multimedialne i narzędzia do nauki języków obcych! Zgłoszenia do 15 grudnia 2014 r.


Jak wielobarwna kulturowo i językowo jest Europa? Jakie możliwości otwiera znajomość języków w Unii Europejskiej? Napisz, narysuj lub sfotografuj swoją odpowiedź na te pytania i weź udział w konkursach przygotowanych przez Punkty Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz i Toruń. Do wygrania wycieczki do Brukseli, gry europejskie, urządzenia multimedialne i narzędzia do nauki języków obcych! Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w V edycji konkursów na temat różnorodności językowej i kulturowej Unii Europejskiej oraz korzyści wynikających z uczenia się języków obcych:
  Konkurs plastyczny „Wielobarwna Europa” - dla dzieci ze szkół podstawowych (pobierz regulamin konkursu),
  Konkurs lingwistyczny „Europejski Poliglota” - dla młodzieży ze szkół średnich (pobierz regulamin konkursu),
  Konkurs fotograficzny „Europa w obiektywie” - dla młodzieży gimnazjalnej i ze szkół średnich (pobierz regulamin konkursu).
Termin nadsyłania prac: 15 grudnia 2014 r. (szczegółowe informacje w regulaminach konkursów) Nagrody:
  wycieczki do Brukseli ufundowane przez Partnerów konkursów: Posłów do Parlamentu Europejskiego - Janusza Zemke i Tadeusza Zwiefkę,
  nagrody rzeczowe, m.in. gry planszowe o Unii Europejskiej, urządzenia multimedialne i narzędzia do nauki języków obcych.
Kontakt:
  europedirect-bydgoszcz@byd.pl
  europedirect-torun@byd.pl
Organizatorzy:
  Punkty Informacji Europejskiej Europe Direct – Bydgoszcz i Toruń,
  Punkty Eurodesk w Bydgoszczy i Inowrocławiu,
  Szkoła Języków Obcych w Bydgoszczy,
  Centrum Europejskie im. Roberta Schumana,
  Wyższa Szkoła Gospodarki.
Partnerzy:
  Posłowie do Parlamentu Europejskiego Janusz Zemke i Tadeusz Zwiefka
Więcej informacji:
stopka strony