News -

Zaproś eksperta od spraw unijnych

Potrzebujesz kompetentnego specjalisty od spraw unijnych i nie wiesz gdzie szukać? Ta publikacja powstała z zmyślą o Tobie.


Grupa ekspertów Team Europe powstała w odpowiedzi na potrzeby obywateli, którzy poszukiwali kompetentnych specjalistów, gotowych do wystąpień podczas konferencji, w audycjach radiowych i telewizyjnych, czy przy okazji debat i wydarzeń naukowych. Chcąc wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom oraz dostrzegając coraz większą potrzebę przybliżania obywatelom polityk Unii Europejskiej, Komisja Europejska powołała sieć informacyjną Team Europe.

Sieć Team Europe jest częścią szerszej sieci informacyjnej Europe Direct działającą w 11 krajach członkowskich UE. Polski zespół Team Europe to 45 ekspertów – nauczycieli akademickich, pracowników think-tanków oraz organizacji pozarządowych, przedstawicieli zarówno sektora publicznego, jak i prywatnego. Choć są z różnych części Polski i każdy specjalizuje się w odmiennej dziedzinie, łączy ich wspólna pasja do Unii Europejskiej oraz zamiłowanie do nauczania i przekazywania wiedzy.  

Broszura przybliża sylwetki członków Team Europe w Polsce i pozwala na odnalezienie najwłaściwszej osoby, zajmującej się daną tematyką unijną. Każdy profil w broszurze składa się z krótkich informacji biograficznych, zaznajamia ze specjalizacjami ekspertów oraz zawiera ich bezpośrednie dane kontaktowe. Aby zaprosić eksperta do wzięcia udziału skorzystaj z maila podanego przy każdym biogramie.

Broszura do pobrania 

stopka strony