News -

Zostań Szerpą, pomóż w zdobyciu Mount Everestu... w Warszawie

Poszukiwani są Szerpowie, którzy pomogą w wejściu na Czomolungmę… w Hotelu Marriott w Warszawie! Organizatorzy Marriott Everest Run zapraszają wolontariuszy i wolontariuszki do pomocy w jednej z najbardziej oryginalnych imprez sportowych w kraju (i na świecie).


Marriott Everest Run to wyjątkowa impreza w sercu Warszawy. Zawodnicy w ciągu 24 godzin mają do pokonania wysokość najwyższej góry świata - i to od poziomu morza. Oznacza to wspięcie się na szczyt wieżowca aż 65 razy, pokonując za każdym razem 42 piętra (800 schodów).

Cichymi bohaterami tej imprezy była (bo to już druga edycja) i będzie zgrana grupa wolontariuszy. Organizatorzy poszukują osób, które pomogą choćby przez kilka godzin w organizacji wydarzenia. Do obstawienia jest wiele sektorów, m.in. depozyt, biuro zawodów, pomoc na trasie, obsługa wind, lotna informacja, strefa regeneracji.

Marriott Everest Run zaczyna się już w piątek 5 lutego po południu, a kończy w niedzielę 7 lutego około godziny 10:00. Impreza trwa 24 godziny, więc organizatorzy liczą na wsparcie także w godzinach nocnych. Jeśli chcesz wziąć udział - wyślij maila na adres biuro@everestrun.pl, w tytule wpisując „MER – wolontariat”. Określ swoją dyspozycyjność godzinową w dniach 5-7 lutego 2016 r. oraz czym najchętniej się zajmiesz.

Organizatorzy gwarantują emocje, a oprócz tego m.in.: koszulkę ekipy organizacyjnej, wyżywienie, smyczkę z identyfikatorem.

Organizatorem biegu jest Fundacja Wsparcia Ratownictwa RK, która zainicjowała akcję „Biegamy po schodach” – cotygodniowe treningi na schodach warszawskich wieżowców.

stopka strony