News -

Akademia UE

Jak działa Unia Europejska? W jaki sposób powstaje europejskie prawo? Zarejestruj się na platformie EU Academy i dołącz do jednego z kilkudziesięciu kursów poświęconych różnym obszarom funkcjonowania unijnych instytucji. 


EU Academy to internetowa platforma e-learningowa przeznaczona dla osób, które chcą zdobywać wiedzę oraz doskonalić swoje umiejętności. Szczególnie polecana jest osobom,  których praca i zainteresowania ogniskują się wokół obszarów działania poszczególnych instytucji UE. 

Znajdziemy tam wysokiej jakości materiały edukacyjne, szkolenia językowe oraz kursy tematyczne przygotowane przez unijnych ekspertów ds. energetyki, ochrony środowiska, gospodarki przestrzennej itd.

Misją twórców EU Adacemy jest zapewnienie Europejczykom dostępu do nowoczesnego środowiska edukacyjnego i szerokiej oferty kursów, które w prosty, inteligentny i inspirujący sposób przekazują wiedzę na temat kluczowych działań UE.

Kursy dostępne są 28 wersjach językowych (24 języki urzędowe UE oraz: islandzki, macedoński, norweski i turecki). Z platformy korzysta już ponad 80 000 użytkowników. 

#EUacademy    #learning    #online    #edukacja    #rozwój

stopka strony