Europejski Tydzień Młodzieży

9 maja w Warszawie rozpoczną się obchody Europejskiego Tygodnia Młodzieży. Gra miejska w Ogrodach BUWu, warsztaty w Eurobusie, debata o demokracji czy spotkania z wolontariuszami Europejskiego Korpusu Solidarności to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla młodych ludzi przez pracowników FRSE.


Europejski Tydzień Młodzieży to jedno z największych międzynarodowych wydarzeń skierowanych do młodych ludzi i pracowników młodzieżowych. W związku ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego tegoroczna edycja imprezy odbędzie się pod hasłem: Demokracja i ja

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do udziału w spotkaniach, debatach i warsztatach, podczas których młodzi ludzie będą mieli okazję dowiedzieć się, dlaczego warto angażować się w sprawy obywatelskie oraz brać czynny udział w życiu publicznym. Będzie też sporo o inicjatywach młodzieżowych, wolontariacie oraz projektach solidarnościowych. 

Szczegółowy program oraz formularze rejestracyjne na poszczególne wydarzenia można znaleźć na stronie www.erasmusplus.org.