News -

Gra o głos we Wrocławiu

13 października w stolicy Dolnego Śląska odbędzie się przygodowa gra miejska, której celem będzie walka o uratowanie swojego głosu w wyborach europejskich. Wydarzenie jest częścią kampanii "Tym razem głosuję" organizowanej przez Parlament Europejski.


Zabawa rozpocznie się w Domu Europy przy ul. Widok 10 o godz. 11. Teren rozgrywki obejmie ścisłe centrum Wrocławia. Uczestnicy gry będą musieli odnaleźć miejsca, w których ukryli się piraci z szajki czyhającej na dane osobowe obywateli. 

Aby zagrać, wystarczy zebrać drużynę od 3 do 6 osób, przy czym jedna z nich musi być osobą pełnoletnią). Drużynę należy zgłosić pod adresem zapisy@graoglos.pl. Zgłoszenie powinno zawierać imiona, nazwiska i wiek uczestników oraz jeden adres e-mail i telefon kontaktowy.

Termin rejestracji zespołów upływa 11 października o północy. Ilość miejsc ograniczona! Gra przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 8 lat.

Więcej informacji o zabawie oraz innych inicjatywach organizowanych w Polsce w ramach kampanii można znaleźć na stronie www.tymrazemglosuje.eu.

stopka strony