News -

Pierwszy Startup Weekend Kids

W najbliższy weekend w Krakowie odbędą się warsztaty, podczas których organizatorzy chcą zainspirować dzieci i młodzież do stawiania pierwszych startup-owych kroków.


Startup Weekend Kids to spotkanie świata cyfrowych technologii z biznesem skierowane do dzieci i młodzieży – połączenie doskonałej zabawy, której efektem ubocznym jest nauka przydatnych rzeczy i umiejętności. Przydatnych zarówno w życiu dorosłym, jak i w życiu młodych aktywnych młodych ludzi, którzy przepełnieni są pomysłami, ale nie wiedzą jednak jak zabrać się za ich realizację. 

Podczas 3- dniowych warsztatów dzieci będą miały okazję stworzyć podwaliny startupu o charakterze społecznym lub biznesowym, ucząc się przy okazji pracy w zespole, wykorzystania narzędzi internetowych, kreatywności i zaradności oraz poznając nowoczesne biznesowe metody, przydatne w realizacji wszelkiego rodzaju projektów.

Warsztaty odbędą się w dniach 2-4 lutego. Skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat. 

Organizatorami wydarzenia są: Krakowski Park Technologiczny, Inkubator Technologiczny KPT, WebTango.pl oraz Fundacja “Pierwsze Miejsca Są Zawsze Wolne".

Więcej informacji oraz zapisy: www.startupkids4.evenea.pl

 

 

stopka strony