News -

Pomóż przy EURO 2012!

Nie musisz być fanem futbolu – wystarczy, że masz dobre chęci, sporo wolnego czasu i dobrze mówisz po angielsku. Organizatorzy Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012 czekają na wolontariuszy!
W trakcie imprezy w Polsce i na Ukrainie do pomocy potrzebnych będzie ponad 6 tysięcy osób. Pracować będą na stadionach, w turniejowej bazie UEFA i wielu innych miejscach. Wolontariat w trakcie EURO to wyjątkowa okazja, by zobaczyć wielki turniej od podszewki i zdobyć wyjątkowe doświadczenia, które mogą pomóc na rynku pracy.

By zostać wolontariuszem, trzeba mieć 18 lat (na dzień 1 marca 2012 r.), mówić płynnie po angielsku, wykazać się dyspozycyjnością, dużą motywacją i gotowością do pracy w zespole. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne i szkolenia. Wyłoniona ostatecznie grupa wolontariuszy otrzyma specjalne turniejowe uniformy, w trakcie pracy będzie mogła liczyć na bezpłatne posiłki i spotkania integracyjne, a na koniec otrzyma certyfikaty i pamiątki UEFA.

Turniej UEFA EURO 2012 odbędzie się w dniach od 8 czerwca do 1 lipca 2012 roku. Rozmowy z kandydatami na wolontariuszy zaplanowano na jesień 2011 r., losowanie szczęśliwców na grudzień 2011 r., a generalne szkolenia na wiosnę 2012 r.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września poprzez formularz aplikacyjny na stronie:
https://uefa.fame.uefa.com/EBS/Volunteer/Registration/Registration.htmx?p1=MTUwMDAxODk2&p2=MQ%3d%3d

Więcej informacji na stronie:
www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/competitions/OrganisationLOC/01/64/25/82/1642582_DOWNLOAD.pdf
stopka strony