News -

Poradziłeś sobie? Poradź innym!

Dostałeś się na studia w innym kraju UE? Chcesz podzielić się swoimi wrażeniami? Napisz do eurodesku! Pomożesz w przygotowaniu publikacji, które pomogą innym podążyć Twoim śladem!


Co roku kilka tysięcy Polaków decyduje się kontynuować swoją edukację poza granicami kraju. Wyjeżdżają do Londynu, Paryża czy Berlina, by sprawdzić, jak wygląda nauka na najbardziej prestiżowych uczelniach Starego Kontynentu.

Jeśli Ty też jesteś w tym gronie – opisz w mailu swoje wrażenia dotyczące studiowania za granicą. Napisz choć kilka zdań – co Cię zdziwiło, a co zmartwiło? Co wywołało entuzjazm, a co sprawiło, że nie mogłeś/aś zasnąć? Jak się żyje za granicą, jak rozmawia z wykładowcami i jak się odnajdujesz w międzynarodowym zespole? A może wolisz napisać o poziomie nauki albo kosztach życia? Wszelkie opinie mile widziane!

Do maila wystarczy dołączyć zdjęcie w dobrej rozdzielczości – by trafić do publikacji przygotowywanych przez Eurodesk Polska. Chcemy, by były one jak najlepszej jakości – i właśnie dlatego to Was pytamy o zdanie.

Wrażenia prosimy przesyłać na adres eurodesk@eurodesk.pl. Serdecznie dziękujemy!

Uwaga – ogłoszenie nie dotyczy stypendystów Erasmusa. 

Krajowe Biuro Eurodesk Polska

stopka strony