News -

Ruszyła rejestracja na Bieg Erasmusa+

Biegacze i Biegaczki – zaczynajcie rozgrzewkę i zbierajcie członków drużyny. Bieg Erasmusa+ zbliża się wielkimi krokami – na bieżni widzimy się 28 września!


Dystans Biegu Erasmusa+ to olimpijskie 10 km, czyli 25 okrążeń pokonywanych w 4-osobowych sztafetach na stadionie lekkoatletycznym warszawskiego AWF-u. Każda drużyna samodzielnie decyduje, ile okrążeń i w jakiej kolejności przebiegnie każdy biegacz i biegaczka. Start pierwszej z dwóch serii biegu odbędzie się o godz. 15.
Przygotowaliśmy także biegi dla najmłodszych – na różnych dystansach, w różnych kategoriach wiekowych. Każdy mały biegacz zostanie na mecie nagrodzony medalem!
Opłata za bieg wynosi 180 zł dla drużyny. Cała zebrana kwota zostanie przekazana na wsparcie projektu sportowo-edukacyjnego Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. W pakietach startowych biegacze znajdą zestaw wysokiej jakości odzieży technicznej – koszulkę, rękawki i opaskę.

Ale to nie wszystko – oprócz biegania spotkamy się także z wolontariuszami Europejskiego Korpusu Solidarności i odkryjemy tajniki technologii edukacyjnych w Mobilnym Centrum Edukacyjnym.

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i współfinansowane przez Europejski Korpus Solidarności, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Widzimy się na bieżni!

Strona biegu
Zapisy

stopka strony