News -

Seminarium: Drama w edukacji antydyskryminacyjnej

Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA zaprasza nauczycieli i osoby pracujące z młodzieżą na seminarium będące podsumowaniem projektu realizowanego w Rzeszowie.


Seminarium ma na celu wymianę doświadczeń i dzielenie się innowacyjnymi narzędziami do pracy w obszarze edukacji antydyskryminacyjnej. To również przestrzeń do tworzenia nowych inicjatyw w regionie.

W programie znajdują się wystąpienia ekspertów pracujących na rzecz edukacji antydyskryminacyjnej, przedstawione zostaną także projekty o tej tematyce realizowane w województwie podkarpackim. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z możliwościami wykorzystania dramy w edukacji oraz poznać absolwentów projektu “Dramowa Akademia Antydyskryminacyjna”.

W trakcie seminarium wystąpią: Beata Szmuc ze Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych „INPRO”, Aleksandra Chodasz z Fundacji Rozwoju „Dobre Życie” oraz Ewa Nowak-Koprowicz z Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Więcej informacji o prelegentkach można znaleźć tutaj.

Każdy uczestnik i uczestniczka otrzyma pakiet materiałów edukacyjnych. Seminarium odbędzie się w Rzeszowie w sali Urzędu Marszałkowskiego 4 lutego o godzinie 11.00.

Zgłoszenia przyjmowane są na podstawie formularza zgłoszeniowego. Udział w seminariach jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Dominiką Tokarczyk: e-mail: rekrutacja.daa@stop-klatka.org.pl, tel. 788-027-350

stopka strony