News -

Szansa na zarobek i doświadczenie

Studiujesz? Masz ochotę chwilę odpocząć? Złóż wniosek i wyjedź na roczne praktyki zawodowe, organizowane przez Europejskie Centrum Fundacji.
Praktyka w Fundacji to okazja, by zdobywać podstawowe umiejętności zawodowe mieszkając i pracując w Belgii. EFC poszukuje studentów uniwersytetów gotowych na roczną przerwę od studiowania przed przystąpieniem do ostatniego roku nauki lub absolwentów, którzy ukończyli studia rok lub dwa lata wcześniej. Miesięczne wynagrodzenie wynosi 700 euro, EFC zapewnia również zakwaterowanie, bilet na przejazdy komunikacją miejską w Belgii, refundację biletu powrotnego do Polski, opłacenie kosztów kursu językowego i 12 dni roboczych wolnych od pracy. Okres próbny trwa trzy miesiące.

Zainteresowani powinni przesłać życiorys i list motywacyjny. Znajomość angielskiego jest wielce wskazana, a znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem. Praktykanci powinni być osobami otwartymi, obowiązkowymi i mieć poważny stosunek do pracy. Praktyki na ogół rozpoczynają się latem.

Europejskie Centrum Fundacji jest niezależnym międzynarodowym stowarzyszeniem non-profit, którego celem jest promocja pracy fundacji i fundatorów korporacyjnych w Europie.Oferuje praktyki osobom z Europy i całego świata.

Uwaga - każde stanowisko ma inny deadline.

Lista praktyk znajduje się na stronie Europejskiego Centrum Fundacji.

Więcej informacji w bazie Eurodesku
stopka strony