News -

Warsztaty „Aktywuj ferie” 2015

Zostajesz na ferie w mieście? Weź udział w warsztatach dla młodzieży! Poznasz Szczecin z innej, tajemniczej strony, nauczysz się fotografowania oraz przypomnisz zasady pierwszej pomocy przedmedycznej.


W trakcie sześciu bezpłatnych warsztatów poznasz również podstawy języka francuskiego oraz dowiesz się, jakie są zasady autoprezentacji. Będziesz też mógł wziąć udział w zajęciach z kreatywności, przydatnej zarówno w pracy, jak i w szkole.

Warsztaty „Aktywuj Ferie” odbędą się w dniach 27-30 stycznia w siedzibie Sekretariatu ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego przy ul. Piłsudskiego 40-42 (obok Pl. Rodła) w Szczecinie (budynek starej przychodni, wejście od strony szklanej windy, IV piętro).

Organizatorzy zapraszają młodzież w wieku 15-25 lat (na warsztaty dotyczące autoprezentacji - osoby od 16. roku życia). Szczegółowe opisy poszczególnych warsztatów znajdują się w załączniku.

Jesteś zainteresowany udziałem? Wypełnij formularz do 22 stycznia. Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

stopka strony