News -

Wolontariusze do biegu

Pomysłodawcy Mariott Everest Run 2018 poszukują wolontariuszy, którzy pomogą w organizacji jedynego na świecie 24-godzinnego biegu po schodach. Śmiałkowie mogą wesprzeć prace biura zawodów lub, jeśli są ratownikami lub lekarzami, dołączyć do zespołu zabezpieczenia medycznego imprezy.


8848 m n.p.m. to podobno tyle samo, co 42 piętra warszawskiego Hotelu Mariott pomnożone razy 65. Właśnie tyle będą musieli pokonać uczestnicy IV edycji Mariott Everest Run. Impreza rozpocznie się 20 stycznia 2018 i potrwa 24 godziny. W tym czasie zawodnicy będą wbiegać po schodach, zjeżdżać w dół i znowu wbiegać. I tak w kółko aż osiągną szczyt najwyższej góry świata.

Ale aby tego dokonać, potrzebują pomocników! Do obstawienia jest wiele sektorów, m.in. depozyt, biuro zawodów, pomoc na trasie, obsługa wind, lotna informacja, strefa regeneracji. Poszukiwani są również ratownicy KPP, ratownicy medyczni oraz lekarze i pielęgniarki. Wolontariusze potrzebni są od piątku, 19 stycznia po południu, do niedzieli, 21 stycznia do godziny 11:00 (również w godzinach nocnych). 

Organizatorzy zapewniają całodzienne wyżywienie. Każdy wolontariusz otrzyma również koszulkę, identyfikator i smycz.

Więcej informacji: http://everestrun.pl/o-biegu/wolontariat/

Formularz zgłoszenia dla medyków

Formularz zgłoszenia dla pozostałych wolontariuszy

Organizatorem biegu jest Fundacja Wsparcia Ratownictwa RK.

 

stopka strony