News -

Wyciągnij z szafy niezłą historię

Masz w szafie kurtkę, w której chodził twój dziadek? A może łyżwy należące do babci?Opisz historię tych przedmiotów i wygraj tablet w konkursie organizowanym przez Fundację Dzieci Niczyje i Fundację Orange.


Masz w szafie kurtkę, w której chodził twój dziadek? A może łyżwy należące do babci? Opisz historię tych przedmiotów i wygraj tablet w konkursie organizowanym przez Fundację Dzieci Niczyje i Fundację Orange.

„Wspólna historia” to konkurs dla osób w wieku od 13 do 18 lat, który ma zachęcić nastolatków do pogłębiania relacji z dziadkami. Zabawa polega na opisaniu przedmiotu, który łączy dwa pokolenia – dziadków i wnuków. Dzięki rozmowie z babcią czy dziadkiem młody człowiek może poznać zupełnie inne, ciekawe oblicze najstarszych członków rodziny.

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zdjęcie przedmiotu związanego z rodzinną historią, opisać ją i przesłać do organizatorów za pośrednictwem aplikacji dostępnej na stronie www.facebook.com/wspolnahistoria.

Rodzinne opowieści można nadsyłać do 18 marca 2013 r. Tydzień później ogłoszeni zostaną zwycięzcy. Autorzy trzech najlepszych prac zostaną nagrodzeni tabletami.

Więcej informacji o kampanii:
www.fdn.pl/dziadkowie-i-wnuki-wspolna-historia
stopka strony